Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Helmy

Helmy

V Moto Modřice naleznete velký výběr od značek SHOEI, AIROH, CASSIDA, PREMIER za skvělé ceny. Helmy na motorku nabízíme ve všech standardních velikostech a typech. Na prodejně si můžete vše vyzkoušet, osahat a zkonzultovat výběr s našimi odbornými prodavači. Rádi vám objednáme a dodáme i speciální typy helem nebo jiné značky od našich dodavatelů. 

Nabídku přileb najdete na našem eshopu po kliknutí zde

Helmy SHOEI uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka toužící po dokonalé kvalitě, bezpečnosti a nejvyšší technické úrovni. Více informací a nabídku modelů naleznete na SHOEI.cz.

Znovuzrozená česká značka Cassida cílí na méně náročné zákazníky hledající bezpečnou certifikovanou přilbu. Přehled modelů najdete na cassidahelmets.cz

Značky NAU a MOMO DESIGN doprodáváme, proto vám tyto stylovky nabízíme ze bezkonkurenčně nízké ceny!

Kawasaki-012

shoei[3].png

V-helmets-logo.png

Cassida-logo.png

Přilby od Moto Modřice

Našim zákazníkům nabízíme špičkové helmy na motorku, které splňují přísné bezpečnostní normy, mají moderní design a jsou vhodné na všechny typy běžných motorek. Naši zkušení prodavači vám poradí s výběrem optimální helmy. Vše si můžete vyzkoušet a sladit s vaším moto oblečením.

Dle čeho vybrat helmu na motorku?

Nejdříve si je nutné ujasnit, kde budete jezdit, jakému terénu dáte přednost. Na silnici se hodí integrální, do města či na skútr otevřené helmy a pro toulky v terénu doporučujeme enduro či motokrosovou přilbu.   
Při výběru se také zaměřte na materiál skořepiny, aerodynamiku, výbavu, bezpečnostní normu, hmotnost, celkové zpracování a desing. S výběrem helmy vám rádi pomůžeme, neváhejte nás navštívit!