Drobečková navigace

Úvod > Prodej > Helmy

Helmy

V MotoModřice naleznete velký výběr italských helem VEMAR a japonských SHOEI za skvělé ceny. Helmy na motorku nabízíme ve všech standardních velikostech a typech. Na prodejně si můžete vše vyzkoušet a osahat. Rádi vám objednáme a dodáme speciální typy helem. Neváhejte nás navštívit.

Přilby VEMAR Vás jistě zaujmou příznivým poměrem cena/kvalita/design. Veškeré modely naleznete na webu vemar.cz

Helmy SHOEI uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka toužící po dokonalé kvalitě, bezpečnosti a nejvyšší technické úrovni. Více informací a nabídka modelů naleznete na: shoei.cz.

Kawasaki-012

shoei 

Moto přilby Brno

Našim zákazníkům nabízíme špičkové helmy na motorku, které splňují přísné bezpečnostní normy, mají moderní design a jsou vhodné na všechny typy běžných motorek. Naši zkušení prodavači vám poradí s výběrem optimální helmy. Vše si můžete vyzkoušet a sladit s vašim  moto oblečením.

Dle čeho vybrat helmu na motorku?

Nejdříve si je nutné ujasnit, kde budete jezdit, jakému terénu dáte přednost. Na silnici se hodí integrální, otevřené helmy či enduropřilby. Pro terén doporučujeme zvolit motokrosové, otevřené či enduropřilby. Otevřenou helmu doporučujeme na cruiser. Pro jiný typ motorky doporučujeme zvolit integrální, výklopnou či sportovní helmu.  
Při výběru se také zaměřte na materiál skořepiny, aerodynamiku, výbavu, bezpečnostní normu, hmotnost, celkové zpracování a desing. S výběrem helmy vám rádi pomůžeme, neváhejte nás navštívit.