Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Skútry

Skútry Peugeot

Jako výhradní dovozce skútrů Peugeot do České republiky vám nabízíme nejširší výběr modelů. Ať už toužíte po vymazleném retro skútru Django, praktickém modelu Tweet, padesátkách Kisbee a Streetzone nebo po luxusních kouscích Pulsion a Metropolis, u nás si určitě vyberete.

Skútry Peugeot vynikají mezi ostatními hlavně svým osobitým francouzským vzhledem a smyslem pro detail. Díky velice nízké spotřebě, vysokému výkonu, nadprůměrnému zpravování a perfektní ovladatelnosti se řadí mezi nejprodávanější skútry v Evropě.

Důležitou informací pro naše zákazníky je také možnost řídit skútr o objemu 125 ccm nebo tříkolku Metropolis s řidičským oprávněním na osobní automobil, tedy skupiny B.

Kompletní nabídku modelů a technické informace naleznete našem eshopu po kliknutí zde nebo na webu Peugeot-Motocycles.cz a samozřejmě v naší značkové prodejně.

94071131_1485768694935994_4626628407218667520_o.jpg

  

Peugeot-Motocyles-Logo-Alternative-WBG-CMJN (1).jpg

V případě že máte zájem o zkušební jízdu neváhejte vyplnit formulář zkušební jízda a my vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi ohledně aktuální dostupnosti modelů a termínů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rezervovat testovací jízdu

Kde hledat skútry Peugeot Brno?

Najdete nás U Vlečky 665, Modřice, bližší informace hledejte v sekci kontakty.

Na uvedené adrese také poskytujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis pro skútry Peugeot.